Canine pleasure fci kennel Canine pleasure fci kennel

Rok 2010

Jaký byl rok 2010

číst ...


Rok 2010 je již za námi, ale my se za ním ještě na pár chvil ohlédneme, abychom zbilancovali jak se nám vedlo. Z našeho hlediska to byl rok úspěšný.

Zúčastnili jsme se celé řady výstav německých ovčáků, především s naší Uranií, která se po celý rok úspěšně prezentovala. Na jaře dokončila podmínky k udělení Junioršampiona ČR a dále se výborně předváděla na oblastních a krajských výstavách. Završením její sezóny byly dvě klubové výstavy. Jednak klubová výstava vítězů v Poličce a také klubová výstava v Dudincích na Slovensku.


Z výstav jsme si přivezli, až na pár výjimek, spousty krásných zážitků a byly to pro nás příjemné výlety.

Za velký úspěch považujeme také uchovnění naší Lorien alias Tuci. Na jaře složila zkoušku ZVV1 a poté úspěšně absolvovala bonitaci a zařadila se tak do výběrového chovu – 1.tř. chovnosti. Podařilo se nám odchovat  její první vrh po Vigo Framato Rolau.

Radost ze štěňátek jsme měli i u maltézáčky Odettky, která odchovala svůj druhý vrh, tentokrát po špičkovém pejskovi importovaném z USA – Multi Ch. Midis Double Diamond Deluxe z CHS Wedding Day.  Z tohoto vrhu u nás zůstala fenečka Amálka.


Naše smečka se rozrostla dále i o fenku německého ovčáka – Zessi Clark.


V roce 2011 máme hodně plánů  a přání, které bychom rádi zrealizovali ,ale především naším největším přáním je, aby se všechna zvířátka těšila výbornému zdraví jako doposud.
 
email: Duchonova6@seznam.cz
Tel.: 724 417 941
Tel.: 724 417 942